17 грудня 2020 року з суворим дотриманням протиепідемічних заходів, відбулася звітно-виборна профспілкова конференція трудового колективу ДП «Олевське лісове господарство» за звітний період з 01.12.2015 по 17.12.2020 року, на якій були присутні,працівники та члени профкому ДП «Олевське ЛГ».

   На заході, який проходив у залі засідань підприємства, були присутні, працівники та члени профкому ДП «Олевське ЛГ».

   Серед питань, винесених на повістку дня були звіт голови про роботу профкому за звітний період з 01.12.2015 по 17.12.2020 року, обговорення роботи ревізійної комісії, вибори голови профспілкової організації, нового складу профспілкового комітету, ревізійної комісії, скарбника профкому та делегатів на звітно-виборну конференцію обласної організації профспілки.

     Голова профспілкового комітету Марчук Ольга Адамівна доповіла про проведену роботу профкому за звітний період, за словами голови профспілкового комітету, за звітний період проведено 43 засідання профкому, на яких розглядалися різні питання стосовно життя підприємства, питання про захист прав та соціальний захист працівників і пенсіонерів лісгоспу. Про покращення умов праці та побуту, дисципліни на виробництві, виконання норм виробітку окремими працівниками, про оздоровлення працівників та їх дітей, про заробітну плату, про забезпечення спецодягом працівників лісгоспу та лісової охорони, про забезпечення  паливною нормою, про стан охорони праці і техніки безпеки, спортивні змагання, культурне дозвілля, розглядалася виробнича дисципліна окремих працівників, приділялася увага малозабезпеченим, одиноким і пристарілим пенсіонерам, надавалася допомога дітям-інвалідам, та учасникам АТО, матеріальна допомога на лікування, та вирішення побутових питань.

    Жодне засідання профкому, додає Ольга Адамівна, не проходило без розгляду заяв про виділення необхідної матеріальної допомоги. Люди звертаються із різних причини: скрутне матеріальне становище, допомога на лікування, поховання інше. Усі, хто звернувся – обов’язково отримали допомогу.

   Що стосується питань охорони праці підприємства, виступив інженер з охорони праці Зозуля Михайло Васильович який зазначив, що за звітний період в лісгоспі нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом не було. Проводяться всі види інструктажів з охорони праці, а під час їх проведення доводяться експрес-інформація про нещасні випадки на виробництві, які сталися в лісовій галузі.

    Дотримання трудового законодавства та охорони праці в профспілковій організації лісгоспу, створено комісію по контролю за дотриманням трудового законодавства та охорони праці, яка контролює виконання заходів з цих питань та спрямовує діяльність профспілки на правовий захист її членів.

       Стабілізація підприємства почалася з вересня місяця, в результаті активних дій і єдності профспілки, відбувалося підвищення заробітної плати працівникам. Працівникам вчасно виплачувалася заробітна плата та інша допомога, передбачена законодавством, - зазначила голова профспілкового комітету Марчук Ольга Адамівна.

    Таким чином, заслухавши звіти та обговоривши питання порядку денного, членами профспілкової конференції було прийнято рішення, щодо обрання голови профспілки ДП «Олевське ЛГ. Так, більшістю голосів було висловлено довіру чинному очільнику профспілки Ользі Адамівні.

     Завершальне слово було за директором підприємства. Володимир Мазарчук відзначив позитивні результати роботи профкому та злагоджену роботу колективу підприємства.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"