Міндовкілля разом з Агентством лісових ресурсів приєдналося до екологічної ініціативи благодійного фонду "Озеленення України" і СЕО Club Ukraine з висаджування 1 млн. дерев за 1 добу.

   За словами представника Мінекології, попри те, що Держлісагентство проводить систематичні заходи з висадцжування дерев, міністерство долучиться до акції громадських активістів, тим самим підкреслюючи важливість таких ініціатив.

   Висаджування 1 млн. дерев в Україні – це частина глобальної ініціативи з висаджування дерев у 100 країнах світу.

   Як повідомлялось, 21 березня 2020 року в рамках екопроєкту «Озеленення України» по всій країні було заплановано висадити понад 1 000 000 дерев за одну добу і тим самим встановити рекорд України. Через карантин акцію було перенесено на осінь.

   Нині ж держлісгоспи області проводять підготовку площ, котрі потребують заліснення і  за умови сприятливих погодних умов візьмуться до садіння.

   Проведення акції  заплановано на 17 жовтня.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"