Зокрема в 2019 – понад 6 тисяч гектарів. Відтак абсолютно усі ділянки, на котрих проведено рубання – заліснено.

      З 2006 по 2014 підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства садили ліс і на новоприйнятих землях – тих, що є непридатними для сільськогосподарського виробництва. Таким чином на території нашої області руками лісівників було створено  близько 10000 гектарів нових лісів. Саме ці насадження і збільшили лісистість нашої області.

      А за останніх 70 років площа державних лісів Житомирщини збільшилася на 17%.

    На сьогодні  ж площа лісів державних лісогосподарських підприємств, що належать до сфери управління Житомирського обласного управління лісового  та мисливського господарства, складає 796,2 тисячі гектарів.

      Із загальної площі 19% складають молодняки, 42% - середньовікові насадження, 21% - пристигаючі і 18% - стиглі і перестійні ліси.

      61% усіх насаджень складають хвойні, 20% - твердолистяні і 19% - м'яколистяні породи.

       Площа земель заповідного фонду складає 111 тисяч гектарів.

       Лісовпорядники підрахували, що середній вік наших лісів – 58 років, а загальний запас насаджень – 156,4 млн. кубічних метрів.

 

       Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

 

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"