Високий клас пожежної безпеки

Високий клас пожежної безпеки

З настанням найбільш «гарячих» місяців зростають тривоги працівників лісу за його благополуччя. ДП «Олевське лісове господарство» на протязі весняно-літнього періоду неодноразово проводило наради щоб точніше зважати свої сили безпосередньо перед лицем реальної небезпеки, оцінити рівень готовності до боротьби з вогнем, визначити можливі резерви, які б зробили цю боротьбу максимально ефективною.

Зрозуміло, що заходи вживаються не тоді, коли прийшов вогонь у лісовий масив. Робота за для убезпечення від вогню триває цілорічно.

ДП «Олевське лісове господарство» приділяє великої уваги і виділяє великі кошти на закупівлю різного інвентарю та матеріалів, створення протипожежних розривів, мінералізованих смуг, догляд за мін смугами.

Адміністрація ДП „Олевське лісове господарство” знову звертається до жителів і гостей району, які в літній спекотний день збираються йти в ліс:

не кидайте в лісі недопалки і сірники;
не розводьте вогнище в лісі і не дозволяйте цього робити іншим, особливо дітям;
не паліть сухої трави.

Природа, особливо ліс завжди потребує постійної турботи і обережного ставлення.

 

 

ДП „Олевське лісове господарство”

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"