Як держлісгоспи області впоралися із завданнями осінньої лісокультурної кампанії, як готуються до пожежонебезпечного періоду наступного року, яким є стан справ із розробкою горільників, як проходить сезон полювання та як єгерські служби підготувалися до підгодівлі тварин взимку, як виконуються аукціонні зобовязання, яким має бути рівень середньої заробітної плати працівників підприємств та яка сума  податків ще буде  сплачена до кінця року – ось далеко не повний перелік питань, котрих торкалися впродовж дня учасники виїзної виробничої наради керівників державних лісогосподарських підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, проведеної на базі Словечанського держлісгоспу.

   «Ми маємо немало невідкладних питань, вирішення котрих потребує спільного обговорення та  колективного вирішення, - розпочав нараду начальник управління Віктор Сахнюк, -   тому ми й зібралися сьогодні у нашому найбільшому підприємстві, щоб намітити і відправні позиції, і оперативні заходи, котрі потребують особливої уваги, аби достойно завершити нинішній рік.

   Впродовж дня керівники підприємств відвідували різні обєкти: садиби лісництв,  розсадники, підгодівельні майданчики, автоколону, цех перероки деревини. І повсюдно радилися, як досягти на тому чи іншому  виді робіт найвищого результату, як організувати використання наявного  обладнання найефективніше,  яких першочергових заходів потребує лісове і яких мисливське господарство.

   Як і під час попередніх подібних заходів, так і цього разу чи не найбільше уваги приділяли лісопожежним станціям. Адже зима пролетить швидко, а минулорічний досвід показує, що вже в лютому-березні загроза виникнення лісових пожеж буде достатньо високою.

«Комплектація пунктів зосередження пожежного інвентаря, ремонт техніки, готовність обладнання, запас пально-мастильних матеріалів, придбання вогнетривкого одягу для особового складу – ці питання щодня мають стояти серед першочергових у кожного керівника,» - наголошує Віктор Сахнюк.

   Про проблемні питання в рейдовій роботі, про реалізацію різдвяних ялинок, про освітній рівень працівників, які займають ключові посади, про організацію роботи з громадськістю та про співпрацю з новообраними ОТГ говорили учасники наради вже під час пленарного засідання.

   «Виконати усі взяті на себе зобов'язання та увійти в новий рік з гарними показниками – це і моя, і ваша спільна відповідальність, - на завершення зазначив Віктор  Сахнюк. – Перш за все будьмо відповідальними за свої слова та вчинки  - і тоді в наших підприємствах буде лад, а наше сумління – чистим.»

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"