В приміщенні адмінбудинку Житомирського обласного управлінні лісового та мисливського господарства 1 лютого відбувся захист проектів лісових культур Державного підприємства «Олевське лісове господарство». Держлісгосп розробив на основі матеріалів лісовпорядкування проекти лісових культур та природного поновлення лісу, обґрунтування та захист яких відбувся за участю лісничих, помічників лісничих та спеціалістів лісового відділу підприємства.

   Вибір способу створення лісових насаджень проводили залежно від лісо рослинних умов та стану лісокультурних площ, біологічних властивостей деревних рослин та економічних особливостей району і підприємства.

   Добір оптимального складу культурфітоценозів здійснювався з урахуванням кліматичних і едафічних умов, що формуються на лісокультурних ділянках та цільового призначення лісостанів.

   На 2021 рік складено проектів лісових культур на площу 170 га згідно яких по головних породах сосна звичайна 144 га (85 %) та дуб 26 га (15%). Окрім того складено проекти природнього поновлення лісу на площу 115 га із яких по головних породах сосна звичайна 55 га (42 %), береза повисла 58 га(56%), осика 2,0  га (2%).

 

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"