Під головуванням Голови Держлісагентства Василя Кузьовича відбулось онлайн засідання Науково-технічної ради Держлісагентства.

    Незважаючи на карантинні обмеження науковці активно працюють над удосконаленням нормативно-правових засадах лісоуправління. Зокрема були розглянуті підходи до розвитку лісовпорядкування та ведення лісового кадастру, обговорені особливості проведення колективного тренування на польових роботах з національної інвентаризації лісів, закладання і таксації пробних площ при відведенні лісосік під освітлення й прочищення.

   Учасниками засідання схвалено та рекомендовано до впровадження лісотаксаційний довідник, який містить основні нормативи з обліку лісових ресурсів. Представлена у довіднику інформація уніфікована на основі чинних нормативно-довідкових матеріалів з використанням нових наукових результатів, значних за обсягом масивів експериментальних даних і сучасних методів математичного моделювання.

 

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"