Держлісагентством України розроблено проєкт постанови Кабміну «Про затвердження Державної програми підвищення пожежної безпеки в лісах України на 2021-2025 роки», яка, на сьогодні, перебуває на погодженні у відповідних відомствах. Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 2 319, 79 млн грн.

    Зміна клімату та глобальне потепління призвели до збільшення кількості пожеж та розповсюдження їх на значних площах у лісових масивах та екосистемах. Від масштабних лісових пожеж цього року постраждала і Житомирщина.

     Швидке потепління, відсутність снігового покриву та сильні вітри, масові неконтрольовані сільгосппаління у лютому-березні та спекотне літо цього року сприяли підвищенню пожежної небезпеки в лісах.

    “Хочу зазначити, що працівниками лісогосподарських підприємств спільно із фахівцями лісозахисту ведуться обстеження насаджень, пошкоджених внаслідок лісових пожеж цього року, та призначено в них заходи з поліпшення санітарного стану лісів на загальній площі 2950 га”, – повідомив Голова Держлісагентства Василь Кузьович.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"