Державне підприємство «Олевське лісове господарство» інформує про те, що 08.05.2020 року близько 18.00 годин в кв. 14 Покровського лісництва та межами Рівненської області на працівників державної лісової охорони Покровського лісництва ДП «Олевське ЛГ», під час проведення патрулювання лісових масивів в частині недопущення лісопорушень, здійснено напад з нанесенням тілесних ушкоджень.

          Зокрема, напад здійснено на майстра лісу обходу №3 Покровського лісництва Ковальчука Олександра Яковича, під час чого останньому було завдано тілесні ушкодження.

Працівники державної охорони перебували на патрулюванні лісових масивів відповідно до наказу від 01.05.2020 року №222 та згідно затвердженого графіку.

          Напад на ДЛО здійснили мешканці с.Млинок Олевського району Харченко Олександр, Харченко Анатолій. Відносно Харченка Олександра 10.03.2020 року Олевським ВП внесено відомості до ЄРДР стосовно крадіжки лісопродукції з території Покровського лісництва, а саме, що Харченко Олександр скоїв незаконну рубку 4 дере породи сосна у кварталі 17 вид.25 Покровського лісництва, яка скоєна у березні 2020 року.У останього вилучено 10.2 куб.м. лісопродукції. Дані події стали основною причиною нападу на працівників державної лісової охорони Покровського лісництва, яка викрила даного лісопорушника.

           Нагадаємо, що відповідно до Положення про державну лісову охорону, затвердженого Постановою КМУ від 16 вересня 2009р. №976, державна лісова охорона має статус правоохоронного органу. Отже зловмисники будуть відповідати, як за напад на правоохоронців.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"