Ліс притягує до себе багато людей. Багата природа дає нам можливість скинути тягар сьогодення, поспілкуватися з природою. Так в Кам’янському лісництві відремонтували рекреаційні пункти «Косий міст», «Границя» лісівники облаштували мальовниче містечко для відпочинку на лоні неперевершеної природи біля річки «Уборть» урочище «Гамарня» , розташовані уздовж дороги міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин, щоб приємно провести вихідні дні, або відпустку. Рекреація містить декілька ошатних альтанок зі столами та лавками для сидіння, вбиралень, гойдалка, криниця, пісочниця, а також для любителів шашликів місця безпечного розведення вогнищ. Крім цього, обладнана територія для стоянок транспорту, тому відвідувачам не доведеться дбати про розміщення своїх автомобілів. Роботи з будівництва, благоустрою та обслуговування рекреаційних пунктів на території Олевського лісгоспу проводились за власні кошти підприємства та силами працівників державної лісової охорони. В умовах такого спекотного та посушливого літа це є одним з надійних способів для попередження лісових пожеж. Такі місця не вимагають грошової винагороди, лісівники – щиро раді усім своїм гостям. Найбільшу ціну, яку ви можете заплатити, – поважати працю лісівників.

ТОМУ ВКОТРЕ ЗАКЛИКАЄМО !!! БЕРЕЖЛИВО СТАВИТИСЯ ДО ЛІСУ, ОБОВ'ЯЗКОВО ПРИБИРАЙТЕ ЗА СОБОЮ СМІТТЯ, ГАСІТЬ   ВОГОНЬ, НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ НІВЕЧІТЬ СПОРУДИ.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"