13 червня близько 7-ї години ранку помічник лісничого Покровського лісництва ДП «Олевського ЛГ», обїжаючи лісові масиви виявив самовільну рубку 5 дерев породи сосна звичайна в кв. 19. вид. 8, про, що негайно повідомив лісничого Покровського лісництва, а сам поїхав за слідами гужової повозки, якою вивозили незаконно добуті дерева, так як сліди були дуже свіжі.

      В подальшому близько 8-ї години всю лісопродукцію виявили на подвір’ї одного із жителів села Купеля Рокитнівського району.

      Після цього було зроблено повідомлення до Олевського ВП та спільно із СОГ Олевського ВП на місце пригоди виїхала лісова охорона Покровського лісництва на чолі з лісничим. В цей час близько 8 год. 30 хв., жителі села Купеля помітивши помічника лісничого, стали завантажувати лісопродукцію та вивозити її з подвір’я та залишили на пустирі неподалік, а через кілька хвилин повернулися до її з бензопилами та порізали на сортименти різної довжини 1-1.5 м. Весь цей процес помічник лісничого фільмував на мобільний телефон.

      Близько 9-ї години на місце події прибула СОГ Олевського ВП. Було встановлено місце знаходження осіб , причетних до скоєння рубки, проведено їх опитування, вручено повістки про виклик до Олевського ВП., лісопродукцію вилучено до ДП «Олевське ЛГ», відомості по даному факту внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.          

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"