У першій десятці – теж непогано!

У першій десятці – теж непогано!

У першій десятці – теж непогано!

Як уже повідомлялося в попередньому номері газети, призер внутрігосподарського конкурсу-змагання вальників лісу ДП «Олевське лісове господарство» Леонід Булуй прийняв участь у 20-му обласному конкурсі серед підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, який відбувся 28.07.2017р. на базі Закусилівського лісництва ДП «Народицьке СЛГ».

Загалом змагалися 21 лісгосп облуправління плюс юніор з ДП «Лугинське ЛГ».

Після 6-ти годинної наполегливої боротьби місця в першій  п’ятірці розділилися наступним чином: 1-ше місце – команда ДП «Житомирський військовий лісгосп»; 2-ге місце – ДП «Новоград-Волинське ЛМГ»»; 3-тє місце – ДП «Словечанське ЛГ»; 4-те місце – ДП «Лугинське ЛГ»; 5-те місце – ДП «Малинське ЛГ».Наша команда ,набравши 1348 очок,зайняла 10-те місце в турнірі.

Відкривав конкурс та вручав призи переможцям при підведенні підсумків змагань перший заступник начальника  Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Ільїн Р.В.

Що ж, зрештою останнє місце у першій десятці серед 22-х команд – теж непоганий результат,враховуючи ще й той факт,що наш представник в змаганнях подібного рангу захищав честь підприємства вперше.

Наказом по підприємству за високу професійну майстерність Булуй Л.В. відзначений грошовою премією в сумі 1000 грн..

                                                       

Зозуля М.В. – провідний інженер ОП

ДП «Олевське лісове  господарство»

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"