Як відомо, весняна посадка є більш сприятливою від осінньої, адже грунт має достатньо вологи, тож і приживлюваність лісокультур є вищою. Від своєчасності і правильності виконання найперших весняних робіт і залежить успіх в подальшому. 

         В Державному підприємстві «Олевське лісове господарство» продовжується весняна лісокультурна кампанія з посадки лісу у всіх лісництвах, з початку березня було посаджено лісові культури на площі 90 га, так висаджено 450 тис. шт. саджанців головних лісоутворюючих порід (сосни звичайної, дуба, берези) .

          Так, у березні, на площі 0,3 гектара в Хочинському лісництві (квартал 42 відділ 14 та квартал 35 відділ 52) створено нові лісові культури — посів саджанців сосни звичайної.

       Перед проведенням посадки лісничий ознайомив присутніх із способами відновлення лісу, а також озвучили основні правила садіння дерев. Висадку сіянців проводили вручну.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"