Співпраця лісівників Олевщини з органами влади області при створенні лісів приносить гарні результати!

Співпраця лісівників Олевщини з органами влади області при створенні лісів приносить гарні результати!

Двадцять п’ятого березня в рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» разом створювали ліси майбутнього голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Вікторович Коровій зі своїми заступниками А.П. Гижком, І.Д. Івасюком, В.О. Бойком, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Омелянович Бондар, директор ДП «Вінницький лісгосп» В.В. Попельнюк з лісничими, керівники департаментів, управлінь облдержадміністрації, члени учнівських лісництв «Екодім» та «Зелений світ» Вінницької школи-ліцею №6 і Грижинецької школи Тиврівського району, журналісти.

Бондар А.О. щиро подякував В.В. Коровію за активну підтримку лісівників, за плідну співпрацю в питаннях заліснення області. Держпідприємства лісового господарства області активно проводять весняні лісокультурні роботи: вже забезпечили посів і посадку лісу в державному лісовому фонді на площі .700 га з 1005 га запланованих на цей рік, створили 160 га нових лісів на 300 га земель, переданих до лісового фонду

Поділитись:

Автор статті

Максим Чамор
Максим Чамор
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"