Такий подарунок для столичних пернатих зробили лісівники області. В такий спосіб вони долучилися до ініційованої Держлісагентством України акції «Нагодуй птахів узимку».  Впродовж двох тижнів разом з вихованцями шкільних лісництв вони майстрували пташині їдальні, вкладаючи у цю справу всю душу.

   «Лісівник у своїй щоденній роботі працює виключно на майбутнє, - резюмує начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господартава Віктор Сахнюк. -  Тож крім вирощування лісів маємо виховувати і тих, хто за ними після нас доглядатиме. Сама підгодівля птахів – справа нібито й не зовсім для дорослих, але вчити підростаюче покоління піклуватися про братів менших, а відтак і дбати про навколишнє средовище – це відповідальність кожного, до якої професії ти б не належав.»

   Найближчим часом годівнички від лісівників Житомирщини  будуть розвішані не лише в столичних парках та скверах, а й на території нашої області – на подвірях шкіл та садочків, біля адмінбудівель, в міських місцях відпочинку.

    Їдальні для пернатих виготовлені з дотриманням усіх необхідних норм, - запевняють лісівники, - барвники та лаки використані без шкідливих запахів, тож птахам у них буде комфортно.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"