Шановні освітяни -  педагоги лісівничоі освіти, закладів вищої освіти, керівники шкільних лісництв і ветерани педагогічної праці України!

   Щиро вітаю вас із професійним святом.

   Праця вчителя не тільки одна з найблагородніших і творчих, але і одна з найважчих і відповідальних. Будь-яка освітня установа - це не стільки джерело знань для хлопців та дівчат, скільки другий будинок, де вони покликані навчитися розпізнавати добро і зло, бути чесними, поважати старших, любити рідний край та природу. Одне з головних завдань учителя шкільного лісництва та педагога - виховати і освічену, і духовно розвинену молодь, кадри, які завтра будуть визначати долю лісового господарства.

   Окремі слова подяки - ветеранам, які продовжують працювати, будучи прикладом для молодих вчителів, зразком глибокої вірності своєму покликанню.

   У ваше професійне свято від душі дякую вам за безцінну працю і вірність обраній справі. Низький уклін вам за терпіння і добро, за нелегкий щоденний труд! Нехай цей святковий день принесе вам масу позитивних емоцій, теплі привітання і побажання від ваших колег і учнів.

   Міцного вам здоров’я і благополуччя в родинах та Божої Благодаті!

   З глибокою повагою, Голова Державного агентства лісових ресурсів України

 

   Василь КУЗЬОВИЧ

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"