Шановні жителі та гості Олевщини!

Шановні жителі та гості Олевщини!

Ліс завжди приваблює нас своєю прохолодою, тихим шелестом листя, ягодами та грибами. Дуже часто для відпочинку ми обираємо саме зелені насадження.

На превеликий жаль, перебування населення в лісових масивах зазвичай завершується їх забрудненням, знищенням дерев, кущів, а найстрашніше – лісовими пожежами.

У зв’язку з сухою, аномально жаркою погодою на території району та настанням пожежонебезпечного періоду працівники державної лісової охорони рекомендують населенню обмежити своє перебування в лісових масивах ДП «Олевське лісове господарство».

  

Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.  Порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу та становить небезпеку для життя людей і тварин.

    У цей період забороняється: розведення багаття у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях, заїздити на територію лісового фонду транспортними засобами, палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу;