Самовільні рубки

Самовільні рубки

19.10.2018 року рейдовою бригадою Олевського лісництва близько 23-ї години вечора під час патрулювання лісових масивів було виявлено, що в кв. 75Олевського лісництва ДП «Олевське ЛГ» поблизу автодороги «Майдан Копищанський – Червоноармійськ» в районі «косого мосту»невідомими особами було зрізано 8 дерев породи дуб звичайний. Про дану подію рейдовою бригадою булло повідомлено інженеру з ОЗЛ ДП «Олевське ЛГ», а йм в свою чергу було проінформовано керівництво господарства та інженера з ОЗЛ Житомирського обласного управління ЛМГ. Паралельно про це було повідомлено до Олевського ВП УМВС.

Негайно було сформовано та розміщено неподалік від місця скоєння самовільної рубки додаткові мобільні групи з числа працівників лісової охорони та забезпечення чергування з метою встановлення осіб, які скоїли дану самовільну рубку та причетні до неї.За час чергування не протязі доби на місці скоєння самовільної рубки ніхто не зявився.

22.10.2018 року близько 21год.15 хв. рейдовою бригадою Олевського лісництва було почуто звук бензопили та дерев, які падають. В ході проведення пошукових заходів близько 22 год. 30 хв. в кв. 46 Олевського лісництва неподалік від дороги «Олевськ – Покровське» було виявлено самовільну рубку 8 дерев породи дуб звичайний.

На місці скоєння самовільної рубки знову було організовано приховане спостереження та сформовано і розміщено неподалік від місця скоєння самовільної рубки додаткові мобільні групи з числа працівників лісової охорони та забезпечення чергування з метою встановлення осіб, які скоїли дану самовільну рубку та причетні до неї.

В ході проведення спостереження близько 9год.15 хв. біля місця скоєння самовільної рубки зупинився автомобіль марки «Шкода» чорного кольору днз. АМ 8708 СА, водій якого вийшов з автомобіля і попрямував на місце скоєння самовільної рубки. Дійшовши до дерев, які були самовільно зрубані і знаходились надалі від дороги, тобто на відстані близько 150метрів, дістав з кишені мобільний телефон і почав фотографувати зрубані дерева. В цей час до нього підійшли працівники лісової охорони і запитали, що він тут робить, на що останній відповів, що прийшов сюди для того, щоб справити природню потребу «по маленькому», ( хоча це можна було зробити неподалік від автомобіля, метрів за 5 – 10 від автодороги).

Порівнявши ці два факти, а також те, що характер підрізів і в першому і в другому випадках схожі один на одного, і там і там зрізано дерева безпосередньо неподалік від центральних автодоріг, і там і там зрізана деревина, яка не представляє собою сировину вищих гатунків ( не має великої матеріальної цінності), в обох випадках дерева було просто зрізані, а не покрижовані на сортименти, то в працівників ДП «Олевське ЛГ» складається враження, що це ні що інше, як провокативні акції, які направлені на те, щоб дискредитувати працівників лісової охорони та керівництво господарства.

 

 Головний лісничий

ДП «Олевське лісове господарство»                                         В.І. Тарасюк                                 

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"