Наближаються Новорічно-Різдвяні свята, головним атрибутом яких завжди була і залишається зелена ялинка. Щороку, широкий вибір новорічних ялинок пропонує ДП «Олевське лісове господарство», реалізація яких вже  розпочалася на території Олевського району.

   Підприємство має можливість повністю забезпечити святковими красунями жителів району. Для цього лісівники спеціально вирощують новорічні ялинки на спеціалізованих землях.

Кожного року працівники підприємства організовують роздрібну торгівлю.    Маркування дерев, як і раніше, буде проводитися бирками або самоклейними етикетками, які містять індивідуальний номер та відповідний штрих-код, що заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини.

   Наявність маркування є підтвердженням легальності заготівлі новорічної ялинки та законність її реалізації.

   З детальним прейскурантом на новорічні дерева та місця де можна придбати новорічних красунь, можна ознайомитись на офіційному сайті (https://www.olevsklis.com.ua/).

   

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"