Шановні військовослужбовці, учасники АТО та ветерани війн!

   Щиро вітаю Вас із Днем Збройних Сил України!

   Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна є суверенною незалежною державою, усіх, хто у лавах Збройних Сил України захищає спокій наших домівок,  наші життя і свободу. Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу!

   Висловлюю слова щирої поваги та  безмежної вдячності усім колегам-лісівникам, хто став на захист Вітчизни за першим її покликом та у лавах Збройних сил України боронив і боронить нині нашу землю від агресора. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.

   Бажаю Вам дoбра, рoдиннoї злагoди, здoрoв'я, щастя й нoвих звершень у благoрoдній справі служіння Україні та її народу.

   Зичу всім причетним до Збройних Сил України залишатися відданими патріотами, професіоналами військової справи, людьми честі і обов'язку. Нехай ваші сім'ї і близькі завжди будуть вашим теплим і надійним тилом.

 

З найкращими побажаннями

начальник Житомирського обласного управління

лісового та мисливського господарства

Віктор САХНЮК

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"