ДП «Олевським  лісгоспом»  продовжуються  роботи по підготовці до пожежонебезпечного  періоду. Лісівники добре розуміють, що одним  з головних їх завдань є охорона   лісових насаджень від пожеж. Лісова  охорона  постійно  здійснює  чергування , а в пожежонебезпечний період, їй на допомогу приходять ще й сезонні пожежні спостерігачі. На підприємстві успішно функціонує дві лісови пожежних  станції, а в кожному лісництві створено резерв пожежного  інвентарю. Силами лісгоспу  відремонтовано пожежні автомобілі в кількості 7  одиниць, а також переобладнано автомобіль ЗІЛ -131  в пожежний автопотяг. Всі пожежні автомобілі  укомплектовані  сучасним протипожежним обладнанням:

  • нові пожежні мотопомпи Tohatsu 20FS, 
  • пожежні стволи  PROTEK  Style 366 ,
  • пожежні рукави  1100 метрів 

Придбано мобільний пожежний модуль DL  ПМ 3000.  

    З метою  оперативного контролю по недопущенню та виявленню  самовільних рубок і дотримання  вимог пожежної безпеки в лісових масивах для потреб лісової охорони придбані та передані в експлуатацію бензинові мотоцикли  марок BAJAJ  BOXER  BM 125X  в кількості 4 одиниці.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"