Щодня лісова охорона патрулює лісові масиви. Особливо охорона лісових угідь посилюється у вихідні та святкові дні.

           У зв’язку з встановленим високим класом пожежної небезпеки, працівники державної лісової охорони спільно з працівниками Національної поліції проводять патрулювання лісових масивів підприємства з мето недопущення виникнення пожеж. Особлива увага приділяється найбільш популярним місцям відпочинку серед населення у лісових масивах.
           В ході рейдів проводяться профілактичні бесіди з роз’ясненням про дотримання правил пожежної безпеки та правил поведінки в лісі.

          Так, на вихідних, під час перевірки лісових масивів, були виявлена група людей. З відпочиваючими провели роз’яснювальну роботу, повідомивши, що у лісі пожежонебезпечний період, тому слід неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки та пояснили на важливості дотримання карантинних вимог”.

           Не зайвим буде нагадати, що за порушення правил пожежної безпеки в лісах України передбачена відповідальність - накладення штрафу на громадян від 90 до 270 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

           Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 630 до 1800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

         Відтак Олевське лісове господарство звертається до місцевих  мешканців з проханням утриматися від відвідування місць відпочинку, розташованих в лісах та лісосмугах.  Поряд з цим, працівники Державної лісової охорони постійно здійснюють патрулювання угідь, з метою виявлення відповідних порушень у лісі.

                              

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"