Величезної шкоди природі Олевщини завдали весняні лісові пожежі. Це страшне лихо не тільки для рослинності, але й для всього живого. Основна причина їх виникнення — порушення протипожежних правил людьми. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутися на лісосмуги. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, а про збитки годі й казати. Величезної шкоди пожежі завдають фауні – гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки! 

    Масштабна пожежа сталася восени і на території Руднянського лісництва ДП «Олевське лісове господарство», процес ліквідації наслідків масштабної пожежі є копітким і багатозадачним. Наразі ділянки лісу активно очищаються від решток, готується ґрунт до осінньої посадки рослин. Одна із пошкоджених ділянок є відновлення лісу на яких зростали молоді культури віком до 20 років.

 

   

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"