Лісівники Житомирщини долучилися до ініційованої Державним агентством лісових ресурсів акції «Нагодуй птахів взимку».

   Впродовж кількох тижнів працівники держлісгопів разом з вихованцями шкільних лісництв змайстрували майже 500 пташиних їдалень, а з настанням перших морозів взялися їх розвішувати в парках, скверах, в школах та садочках.

   Головний лісничий державного підприємства «Народицьке спеціалізоване лісове господарство» та лісничий Народицького лісництва розвісили годівниці для птахів з учнями Народицької гімназії та вихованцями  дитячого садка «Сонечко», а учасники виїзного засідання робочої групи Комітету з питань екологічної політики та природокористування і Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради України  - в садку Овруцького держлісгоспу.

   Попільнянські лісівники розмістили свої годівниці на подвірї адмінбудівлі лісгоспу  і чекають в гості пернатих.

   Пригощатимуть птахів смаколиками у і працівники Городницького лісгоспу – їхні годівнички не лише приманюватимуть пернатих, але й милуватимуть око перехожим.

 

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"