Незаконний наїзд екологічної інспекції, на чолі з Антонюком Русланом Сергійовичем, на державні лісові господарства Житомирської області.

Незаконний наїзд екологічної інспекції, на чолі з Антонюком Русланом Сергійовичем, на державні лісові господарства Житомирської області.

Незаконний наїзд екологічної інспекції, на чолі з Антонюком Русланом Сергійовичем, на державні лісові господарства Житомирської області.

22 жовтня 2019 року, о 11 годині 40 хвилин, до адміністративної будівлі Державного підприємства « Олевське лісове господарство», розташованої в м. Олевськ, вул.Пушкіна.18 Житомирської області в камуфльованій формі увірвалось 10 чоловік, які в грубій формі та під психологічним тиском почали вимагати від керівництва лісгоспу, при цьому ведучи себе зухвало надати їм дозвіл на проведення позапланової перевірки дотримання лісгоспом вимог природоохоронного законодавства .

Діючи скоріше всього на замовлення зазначені особи, які не представляючи будь-яких посвідчень, а лише назвавшись представниками Державної екологічної інспекції Поліського округу «горе» посадовці на чолі з старшим інспектором екологічної інспекції Поліського округу Антонюком Русланом Сергійовичем надали керівництву лісгоспу завідомо неправдиве звернення мешканця с. Журжевичі Олевського району Новак Сергія Гордійовича, в якому останній зазначає про вчинення на території Журжевицького лісництва ДП «Олевське ЛГ» службовими особами лісгоспу масивної незаконної рубки дерев в кількості 3000 м. куб. деревини вимагаючи при цьому негайного їх допуску до проведення позапланової перевірки.

З метою з’ясування всіх обставин та фактів наявності незаконних рубок в Журжевицькому лісництві до ДП «Олевське ЛГ» було запрошено жителя с. Журжевичі Олевського району Новак С.Г., який ознайомившись із зверненням, яке він нібито підписав та надіслав до Державної екологічної інспекції Поліського округу в присутності прибулих працівників екології, працівників поліції Олевського відділення поліції Коростенського ВП та працівників ДП «Олевське ЛГ» повідомив, що він до даного звернення не має ніякого відношення, оскільки такого звернення ніколи не писав, не підписував та до екологічної інспекції не надсилав.

Продовжуючи свої протиправні дії Антонюк Р.С. зі своїми колегами ще на протязі тривалого часу, в зухвалій формі, зірвавши повністю виробничий процес апарату лісгоспу намагався добитися свого.

З’ясувавши обставини та факт підроблення завідомо неправдивого звернення керівництвом ДП «Олевське ЛГ» в наданні згоди на проведення працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства було відмовлено у зв’язку з порушенням вимог ст.. 6 Закону України « Про основні засади державного нагляду ( контролю) у сфері господарської діяльності».

Отримавши відмову працівники екоінспекції, які прибули в лісгосп на приватних автомобілях , в 16 годині завантажившись в приватні автомобілі виїхали з території контори ДП «Олевське ЛГ» в невідомому напрямку.

23.10.2019 року, з достовірних джерел стало відомо, що в ніч з 21 на 22 жовтня 2019 року на території ДП «Олевське АПК», шляхом підпалу було пошкоджено службовий автомобіль «Нива» Державної екологічної інспекції Поліського округу і що до пошкодження зазначеного автомобілю нібито причетні працівники лісової галузі Олевщини.

Даний факт є цинічною провокацією з боку службових осіб Державної екологічної інспекції Поліського округу на меті якої є дискредитація посадових осіб лісової галузі Олевщини в тому числі і ДП «Олевське ЛГ», підвищення соціальної напруги в регіоні та відволікання уваги населення регіону від негативних процесів, які систематично відбуваються в Олевському районі.

Складається враження, що саме Антонюка Р.С., будь-якими методами, в тому числі і шляхом підроблення завідомо неправдивих звернень, які мабуть власноруч складає намагається усунути від виконання своїх службових обов»язків діючого директора ДП «Олевське ЛГ» і самому посісти його місце, щоб в подальшому розпоряджатися на свій розсуд лісовими ресурсами Олепвщини.

Достовірно відомо, що на момент прибуття до ДП «Олевське ЛГ» Антонюк Р.С.разом зі своїми колегами згідно лістів-відряджень повинні були бути на відпрацюванні лісової галузі смт. Лугини Житомирської області, однак чомусь опинився в Олевському районіі.

Виходячи із здорового глузду напрошується запитання; як представники Державної екологічної інспекції Поліського округу могли приїхати 22.10.2019 року до Олевського лісгоспу на згорілому автомобілі для проведення позапланової перевірки, коли зазначений автомобіль згорів ще 21.10.2019 року, згідно статті викладеної на сайті (https://polissyareg.dei.gov.ua/posts/188 ) Державної екологічної інспекції Поліського округу?

За даним фактом ДП «Олевське ЛГ» для проведення всебічного та об’єктивного проведення розслідування звернулося до правоохоронних органів району та області для встановлення та притягнення до відповідальності всіх причетних осіб .

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"