Сьогодні провів на Житомирщині виїзну нараду в оперативному штабі ліквідації лісових пожеж, який діє на території державного підприємства «Народицький спецлісгосп».

           Завдяки злагодженим діям лісівників і рятувальників на сьогодні усі великі лісові пожежі локалізовані, а ситуація контрольована! Боротьба з пожежами триває більше тижня. Лісова охорона продовжує перебувати у місцях загорянь та контролювати, щоб від поривів вітру вогонь не спалахнув знову. Дякую за підтримку очільнику Житомирщини Віталій Бунечко та ДСНС області за злагоджену роботу з лісівниками.

          Однією з причин поширення пожежі на лісові масиви називають спалювання очерету у заплавах річки Уж біля Народичів. Вітер швидко перекинув пожежу на ліс, яка поширювалася дуже швидко. Почали виникати загоряння в інших лісових масивах. Остаточні причини виникнення пожеж покаже слідство.

          Сьогодні працівники держлісохорони біля Рубежівки Народницького району затримали двох осіб, один з яких палив поле, а інший -лісосмугу. Їх передали правоохоронцям. Переконаний, що покарання за таке має бути найжорсткішим!

          Наразі для ефективного запобігання та боротьби з лісовими пожежами Уряд України розробляє необхідні заходи, а парламентські комітети вже активно працюють над збільшенням відповідальності за підпали.

 

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"