На Житомирщині лісівники вже взялися відновлювати ліси, пошкоджені масштабними лісовими пожежами.                                 
                Якщо ділянки з дорослим лісом ще потрібно прибирати, то лісові культури  лісівники області почали відновлювати першими.
          Уже сьогодні кипить робота в Радогощанському та Повчансьькому лісництвах Лугинського лісгоспу. 137 тисяч штук сіянців сосни звичайної, частина з яких – із закритою кореневою системою,  цьому лісовому господарству передали колеги із Славутського лісгоспу Хмельницької області. За таку допомогу підприємство щиро вдячне сусідам.
           Відтак 5 гектарів лісових культур 2019 та 2020 років, які пошкодила вогняна стихія, лугинські лісівники уже відновили. Найближчими днями роботи триватимуть ще й в Лугинському та Дивлинському лісництвах.
          «Ми звикли садити ліс трохи раніше, - говорить начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. - Проте ситуація, що склалася в нашій області, змушує нас мобілізувати всі резерви. Ми використаємо усі наявні можливості провести відновлення лісів сіянцями із закритою кореневою системою. Такий садивний матеріал гарно приживається навіть влітку. Віримо, що помірні температури повітря та достатня кількість вологи сприятимуть нам у цій справі.»
          Допомагатимуть постраждалим підприємствам і лісгоспи Житомирщини. Всі гуртом докладуть усіх зусиль, аби в наших лісах не було попелищ, адже ліси мають буяти зеленню.

 

       Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

 

             

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"