26 листопада, відбулось засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів в режимі zoom за підсумками фінансово-господарської діяльності підприємств галузі за 9 місяців поточного року.

  Василь Кузьович, коментуючи підсумки господарської діяльності відзначив: «Цей рік був  важким для нашої галузі, як і для економіки країн світу. Спад роботи підприємств, підпорядкованими Держлісагентству становить майже 10%. Звісно, якщо порівняти з іншими роками, це ненайбільший спад, однак надіюся, що до кінця року ця цифра зменшиться до 8%».

    Звернув Голова Держлісагентства також увагу на масштабні пожежі, які сталися в лісових масивах цього року. З початку пожежонебезпечного періоду станом на сьогоднішній день в лісах галузі ліквідовано 2596 пожеж на площі 74,6 тисячі гектарів. Це колосальні площі знищених лісів та збитків за всю історію України і ми повинні зробити висновки з цього гіркого уроку аби в надалі уникнути подібного. Було акцентовано увагу на розчищення згорілих площ та подальшому лісовідновленні згарищ.

   Обговорено також проблемні питання роботи з громадськістю, що стосується лісової галузі, зокрема проаналізовані проблеми інформаційного забезпечення, інформаційних війн та ефективності роботи з громадськістю у 2020 році. Завідувач Сектору міжнародних відносин, науки та зв'язків з громадськістю Любов Полякова у своїй презентації наголосила на щодо незадовільного виконанні розробленої у 2017 році комунікаційної стратегії із конкретними зауваженнями та пропозиціями щодо виправлення ситуації. Крім того, доповідачка проаналізувала роботу у 2020 році виокремивши як позитивні, так і негативні її результати.

   Василь Масюк, у свою чергу, наголосив на важливості прозорості галузі, відкритості праці лісівника та деревообробника та обґрунтував необхідність створення лісівничого інформаційного центру, який би опікувався проблемами комунікації з лісових та деревообробних галузей.У зв’язку з цим, Голова Держлісагентства Василь Кузьович доручив керівникам територіальним органам, підприємств, установ і організацій безпосередньо забезпечити комунікацію між журналістами та прессекретарями, налагодити постійний моніторинг ЗМІ та соціальних мереж, визначити в кожному лісогосподарському підприємстві спікера та відповідального за пресу, постійне інформування ОТГ стосовно результатів діяльності лісогосподарських підприємств, налагодження контактів із організаціями громадянського суспільства та пресою.

    Виступаючи на засіданні колегії народний обранець Ольга Василевська-Смаглюк наголосила на важливості позитивного іміджу та репутації лісівників у суспільстві та відмітила, що не можна категорично стверджувати, що лісівники втратили повагу в суспільстві. Адже проживаючи і працюючи поряд із лісівниками, багато громадян зазначають, що лісівники не втратили авторитет. Також вона наголосила, що лісівники повинні очолити екологічний рух та самі, завдяки прес-службам, стати лісовим рупором. У галузі багато авторитетних і поважних людей, лісівничих династій, які можуть стати чудовими лоббі в інформаційних війнах за ліс.

 

    Детальніше за посиланням: http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article...

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"