За минулу добу мобільними групами державних лісогосподарських підприємств Житомирського ОУЛМГ проведено 26 рейдів з охорони лісів,  14 з них - спільно з працівниками поліції. Незаконних рубань не виявлено.
          Проте щоденно лісівники борються з лісовими пожежами. Зокрема за минулу добу лісова охорона підприємств виявила та ліквідувала 6 випадків лісових пожеж на загальній площі 9,3 гектарів. На гасінні пожеж було задіяно 6 пожежних автомобілів, 8 тракторів а агрегаті з грунтообробним обладнанням та 61 працівник держлісохорони. Причина пожежі – некнтролбоване спалювання сухої рослинності. Крім того, держлісохорона Словечанського лісгоспу  гасила пожежу на полі поблизу сіл Чабан та Норинськ Овруцького району. Фронт вогню сягав 2,5-3 км. Відтак  спільно з працівниками Словечанського лісгоспу АПК недопустили розповсюдження вогню у ліс. Працювала пожежна машина і 5 осіб лісової охорони Велідницького лісництва.

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"