З нагоди Міжнародного дня лісів в режимі відеоконференції відбулася нарада,  яку  було проведено  Житомирським обласним управлінням  лісового та мисливського господарства спільно з Товариством лісівників Житомирщини,  до якої були запрошені  головні лісничі та спеціалісти підприємств, а також залучені учні шкільних лісництв .

    На базі Олевської середньої школи № 3 в 1997 році організоване Олевське учнівське лісництво ДП «Олевський лісгосп».

    В діяльності учнівського лісництва приймають участь учні 8-11 класів. Члени лісництва залучаються до посадки лісу, догляду за лісовими культурами, виготовленню шпаківень, збору жолудя.

  Основою учнівського лісництва є організація навчально - виховного процесу, експериментальної і дослідницької роботи, продуктивності праці учнів, проводяться теоретичні та практичні заняття, де учні вивчають основи екології, лісової справи та знайомляться з основними принципами роботи в лісі, вивчають рослинний та тваринний світ, а також  проводяться заняття з таких   дисциплін:   лісові звірі і птахи, лісові культури, ботаніка, дендрологія, охорона лісу, лісове насінництво, недеревні ресурси лісу.

   Кращим учням, які виявили особливі здібності в галузі лісівництва, видається характеристика-рекомендація для вступу у лісові навчальні заклади, яка затверджується керівництвом навчально-виховного закладу та підприємства.

До акції «Створимо ліси разом» присвячену Міжнародному дню лісів були залучені кращі учні шкільного лісництва.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"