Державне підприємство «Народицьке спеціалізоване лісове господарство» повідомляє, що станом на 14 квітня лісова пожежа на території Народицького, Кліщівського та Базарського лісництв ліквідована.

        Підрозділи ДСНС області, які з 4 по 14 квітня залучалися до гасіння цієї пожежі, повернулися до місць постійної дислокації.

         Натомість державна лісова охорона  залишається на місцях, проводять  патрулювання та контроль за територіями і масивами, які були охоплені вогнем.

         Впродовж 10 робочих днів, відповідно до інструкцій, буде проведена детальна інструментальна зйомка пошкоджених лісових масивів, проведено службове розслідування та обраховано збитки, заподіяні лісовому господарству.

          Нагадаємо, на минулому тижні лісова охорона підприємства виявила та передала правоохоронцям  двох місцевих мешканців, котрі зізналися, що саме вони спричинили пожежу, котру лісівники з рятувальникми ліквідовували впродовж 10 днів.

 

         Прес-служба Житомирського ОУЛМГ 

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"