Ліси – унікальне національне багатство України, стратегічний ресурс держави, екологічне і соціальне значення якого переважає економічне.

   Світовим співтовариством ліс визнаний найважливішим чинником у запобіганні кліматичних змін, покращенні екологічних умов життя людей, пом'якшенні  негативної дії природних факторів.

   Загальна площа лісового фонду України становить – 10,4 млн. га, із яких вкритих лісовою рослинністю – 9,6 млн. га. Лісистість території країни становить 15,9%.

   Розподіл площі лісів України за переважаючими деревними породами наступний:

   Ліси України сформовані понад 30 видами деревних порід, серед яких домінують сосна (33%), дуб (24%), ялина (8%) бук (7%), вільха (6%), інші (22%).

   Ліси України – це національна природна спадщина, неоціненне, життєвонеобхідне багатство, яке належить не лише нашому, але й майбутнім поколінням. Їх охорона, примноження і збереження повинні бути відповідальним почесним обов'язком кожного з нас і в першу чергу - лісівників, які щороку висаджують нові дерева на місцях зрубів, доглядають за сіянцями та охороняють їх.

   Бережіть природу для себе і майбутніх поколінь!

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"