У лісфонді Олевського лісгоспу «чорні лісоруби» скоїли незаконну рубку, у результаті чого нанесли шкоду державі.

         Так о 6 годині ранку рейдовики почули звук бензопили в кварталі 58 виділі 12-13 Покровського лісництва, лісовою охороною під час обходу лісового масиву виявлено незаконну рубку ростучих дерев породи сосна.

        На місці скоєння правопорушення було встановлено, що лісопорушники встигли завантажити колоди з незаконно зрубаною деревиною на тракторний причіп та втекти з місця злочину.

      Лісова охорона почала переслідування порушників, наздогнавши їх в селі Біловіж сусідньої Рівненської області. Там на лісівників чекав цілий натовп мешканців вказаного населеного пункту, котрі, як стало зрозуміло, зібралися, щоб обороняти своїх односельчан-лісопорушників.

      Після перемовин та роз’яснень громадянам, як можуть бути кваліфіковані їх дії, натовп відступив. 

      До села лісівники викликали представників поліції з Олевського та Рокитненського відділів.

      На разі ведуться слідчі дії, вирішується питання щодо вилучення транспортного засобу та вкраденої лісопродукції.

      Як зазначають лісівники, «чорні лісоруби» намагаються проникнути й на території інших обходів Покровського лісництва, однак завдячуючи працівникам лісової охорони поки що їм це не вдалося, на території лісництва здійснюється цілодобове чергування працівників лісової охорони із залученням поліцейських.

 

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"