Для попередження незаконних рубок та виявлення правопорушників у Олевському лісгоспі створено рейдові бригади. Щодня вони спільно з лісовою охороною патрулюють лісові масиви. Особливо охорона лісових угідь посилюється у вихідні та святкові дні.

       Результативності роботи лісової охорони сприяє співпраця з правоохоронними органами. З ними узгоджено ряд заходів щодо підвищення ефективності протидії незаконним рубкам лісу.

       Так, рейдова бригада Олевського лісгоспу на території Покровського лісництва в заказнику місцевого значення «Берльоне» виявила самовільне рубання 4 дерев сосни. За слідами гужового транспортного засобу поблизу села Млинок лісові охоронці виявили 10 колод по 6 метрів, котрі, найімовірніше, були вивезені з вищезгаданого лісового кварталу Покровського лісництва, та ще 32 колодки, походження яких невідоме. На місце події лісівники викликали слідчо-оперативну групу. Всю лісопродукцію вилучено. Встановлено особу, яка обгрунтовано підозрюється у скоєнні лісопорушення, це -  житель села Млинок, який на разі переховується від правоохоронних органів.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"