18 вересня 2020 року в ДП «Олевське лісове господарство» відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника лісу. Участь у дійстві взяли заступник голови районної ради Ковальчук Олександр Станіславович, голова райдержадміністрації Лариса Валеріївна Хоречко, міський голова Омельчук Олег Васильович та працівники лісогосподарського товариства.

   Слово надали директору лісового господарства Мазарчуку Володимиру Юрійовичу , який у своїй вітальній промові наголосив:

   «Щиро вітаю Вас із нашим професійним святом – Днем працівника лісового господарства!

   Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

   Святкуючи разом з Вами, бажаю щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичу, благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Хай цей день для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

      Всім святкового настрою, удачі, мирного неба і здоров'я, злагоди і достатку, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне Майбутнє України.

   З нагоди професійного свята хочу відмітити кращих працівників та нагородив почесними грамотами».

   Далі  вітання на адресу лісівників висловили голова райдержадміністрації,  заступник голови районної ради, міський голова та відзначили кращих працівників  спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, міської ради  і грошовими нагородами».

 

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"