З 09-12 листопада 2020 року завдяки сприятливим погодним умовам в північних районах Житомирської області проходила осіння лісокультурна кампанія «Лісу після пожежі бути!». Яка мала на меті відновлення лісів, які постраждали в наслідок лісових пожеж.

     Одним із важливих завдань на сьогодні, є проведення осінніх лісовідновлювальних робіт на ділянках, які пройдені рубками, після весняних лісових пожеж (згарищ).

    Перед початком заходу працівники ДП «Олевське лісове господарство» провели учасникам лісокультурної кампанії інструктажі з суворим дотриманням протиепідемічних заходів, техніки безпеки та технології садіння лісових культур, забезпечили їх садивним матеріалом та інвентарем для посадки саджанців.

    До лісокультурної кампанії з висадки дерев приєдналися працівники ДП «Ємільчинське лісове господарство» та ДП «Городницьке лісове господарство». 

    Було висаджено близько 20000 тис. саджанців, серед яких сосна, дуб. Заліснили площу на згарищах 3.9 га.   

    Лісівники ДП «Олевське лісове господарство» висловлюють слова вдячності усім, хто долучився і допоміг у найважливішій для лісівників справі. Молодий ліс ростиме і нагадуватиме про кожного, хто доклав тут частинку своєї праці.

 

    

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"