Лісівникам необхідно повертати повагу до своєї професії. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович під час зустрічі з працівниками лісогосподарських підприємств на Донеччині.

   «Повагу можна повернути лише щоденною самовідданою і чесною працею. Люди мають побачити і відчути, що лісівники потрібні суспільству. Адже саме лісівники є першими екологами, які вболівають за ліс. Лісом користується все суспільство. Ліси на Донеччині мають екологічне і рекреаційне значення. І люди мають розуміти, що ці ліси потрібно берегти. Ліс належить українському суспільству, ми маємо у ньому право на відпочинок. З іншого боку, у лісі потрібно дотримуватися певних правил. Кинутий недопалок може призвести до трагедії. За статистикою цього року причина виникнення всіх пожеж на Донеччині є людський фактор, а саме: недотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісі», - зазначив він.

   Окрім того, Голова Держлісагентства обговорив з директорським корпусом лісівників низку виробничих та лісових питань: від вирощування саджанців до боротьби зі шкідниками.

   Також він ознайомився з роботою Слов’янського лісового господарства та розсадником на його території.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"