Нагороджено кращого працівника з охорони праці Житомирського ОУЛМГ

Нагороджено кращого працівника з охорони праці Житомирського ОУЛМГ

З 13 по 15 травня 2019 року у м. Києві відбулась Перша Міжнародна конференція «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками на підприємстві». Учасники міжнародної конференції обговорювали проблематику охорони праці галузі та основні тенденції для покращення роботи.

Під час конференції, було відзначено кращих працівників служб охорони праці підприємств галузі. Серед кращих – Зозуля Михайло Васильович – провідний інженер з охорони праці ДП «Олевське лісове господарство».

Нашого лісівника відзначили Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у забезпечення дотримання правил техніки безпеки та охорони праці і запобіганню травматизму у лісогосподарському виробництві, та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"