Минулого тижня Верховна Рада України ухвалила Закон про запуск національної інвентаризації лісів. Востаннє облік лісів у повному обсязі робили у 1996 році, тому ми не володіємо оновленою інформацією стосовно кількісних та якісних показників щодо лісів.

   Звичайно, є практика, коли при складанні плану організації і розвитку лісового господарства для кожного лісогосподарського підприємства інвентаризаційні роботи проводяться. Але цілісна картина щодо всіх лісів країни відсутня.

   Тож чекаємо на підписання Президентом, аби нарешті дати старт процесу та отримати відповіді на питання: яка фактична лісистість держави, який запас деревини в лісах та її технічна придатність. І ґрунтуючись на цих показниках, будувати подальшу стратегію роботи на наступні десятиріччя.

   А поки починаємо працювати над підготовкою підзаконних актів для того, щоб запустити процес після вступу в дію Закону. Насамперед, це порядок організації і проведення самої інвентаризації, інструкції з проведення, вирішення фінансових та логістичних питань тощо.

   Триматиму вас в курсі.

    

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"