По дорозі до Лиманського лісового господарства знаходиться еколого-пізнавальна стежка «Лісове намисто», яку створили лісівники Донеччини. Це, можна сказати, унікальна для цієї місцевості частинка флори і фауни. Саме такі рекреаційні місця потрібно розвивати і збільшувати, щоб люди могли цивілізовано відпочивати.

   У самому Лиманському лісгоспі ознайомився з роботою телевізійної системи спостереження. Загалом же в області функціонує 7 пожежно-спостережних веж, з яких 6 – обладнані сучасними телесистемами.

    Також цього року в рамках програми «Ліси Донеччини», із залученням коштів з обласного бюджету, заплановане створення регіонального лісового насіннєво-селекційного центру на базі Лиманського лісгоспу та збільшення кількості спостережних веж із встановленням на них систем відеоспостереження.

Далі рушаю на Харківщину.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"