Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства рекомендує відкласти відкриття сезону полювання на копитних.

   Внаслідок аномально теплої погоди, на кінець другого місяця осені ліс все ще стоїть в листі, хоча зазавичай у цю пору він – голий.

   ВІдтак Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства звернулося до усіх користувачів області із рекомендаціями відтермінувати відкриття сезону облавного полювання на копитних на пізніше.

   Спеціалісти управління звертають увагу га те, що в лісах області нині триває ще й грибний сезон, тому там перебуває значна кількість любителів «тихого полювання». Отож аби уникнути нещасних випадків, а саме вогнепальних поранень як мисливців, так і грибників, котрих серед листя важко помітити, управління рекомендує відкриття полювання перенести.

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"