5 листопада, в ботанічному саду Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася урочиста висадка дерев, яку приурочили до 77-ї річниці визволення Києва від загарбників.

   Колекція ботанічного саду поповнилася новими видами та культиварами дубів, кленів, барбарисів. Серед рідкісних екземплярів - рослини видів гінкго білоба, тис ягідний, ліквідамбар смолоносний, бундук дводомний, черемха віргінська, платан кленолистий, брусонетія паперова, ксантоцерас горобинолистий (чекалкин горіх), клен сірий, багрянник японський.

   У заході брали участь викладачі та керівництво університету на чолі з ректором Станіславом Ніколаєнком, Голова Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович, Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук.

   Василь Кузьович разом із Станіславом Ніколаєнко висадили дуб болотний – символ могутності та довголіття.

   «Дуже символічно, що дерева ми посадили в день визволення української столиці від загарбників саме на території університету. Важливо не лише пам'ятати про трагічні події війни, а й виховувати в молоді почуття патріотизму та любові до Батьківщини. Дерева, висаджені у 100-річному арборетумі університету, слугуватимуть нагадуванням всім про ратний подвиг наших земляків-героїв, які віддали своє життя, захищаючи нашу Батьківщину», - зазначив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович.

 

   Прес-служба Держлісагентства

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"