Оголошення щодо проведення ДОДАТКОВОГО аукціону з продажу деревини.

 

         Для задоволення виробничих потреб вітчизняних деревообробних підприємств  в деревній сировині, державне підприємство «Олевське лісове господарство», запрошує всіх зацікавлених осіб прийняти участь в додатковому аукціоні з продажу необробленої деревини заготівлі ІІ кварталу  2020 року  на Торгівельній біржи «Всеукраїнська лісова біржа», на яку виставлена наступна продукція:

 

Круглі лісоматеріали:

 - порода Сосна: клас якості «В» -250м3, «С» - 750м3; «D» - 1150м3;

 

          Аукціон відбудеться 08 квітня 2020 року, на базі  ТОВАРНОЇ БІРЖІ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІСОВА БІРЖА", який буде проведений в електронній формі з використанням електронної торгової системи організатора.   
           З переліком виставлених лотів, зробити заявку, а також ознайомитися із регламентом проведення торгів можна на сайті(https://awex.com.ua/); контактний моб.тел. 097-068-55-86 провідний менеджер із збуту: Козловець Олег Олександрович.

 

                                     

Поділитись:

Автор статті

Менеджер
Менеджер
Менеджер

Ліс — це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

Інші новини ДП "Олевське лісове господарство"